niedziela, 2 marca 2014

Marcowe wyzwanie Tenshi - "Coś dla siebie"

Witam Was serdecznie.

   W imieniu załogi Scrap Shop zapraszam Was na kolejne, marcowe tym razem, wyzwanie. Przed nami Dzień Kobiet - święto, podczas którego dostajemy kwiaty, czekoladki, czy drobne upominki. Właśnie z takim upominkiem będzie związany nasz konkurs.
  Proszę, byście zrobiły (bo zakładam, że większość z Was jest płci pięknej :) ) coś dla siebie, rzecz, która posłuży tylko Wam i Waszej przyjemności. Forma pracy jest totalnie dowolna. Jedynym wyznacznikiem jest użycie wstążki/koronki. Chętnych do udziału scrapujących panów proszę o wykonanie czegoś dla siebie, nie dla pani swego serca :)A oto garść inspiracji naszego Zespołu:

Paulina - Wiśnia wykonała piękny wianek pełen cudownych kwiatów jej autorstwa.


Ewelina - KoliberArt przygotowała kolorowe breloczki sowy, w cudnym pudełeczku :

I ja, Dorota - Tenshi pokusiłam się o ozdobienie tablicy korkowej, która czekała na swoje powieszenie na boku regału.

Na Wasze projekty czekamy do 16. marca włącznie. 

Prosimy o podlinkowanie przez żabkę samych postów z projektem wyzwaniowym, nie całego bloga. Przypominamy, że praca musi być nowa, nie publikowana przed datą ogłoszenia wyzwania. Zachęcamy również do umieszczenia w poście naszego wyzwaniowego bannerka
Spośród nadesłanych zgłoszeń Zespół DT Scrap Shop wybierze autora projektu, który otrzyma bon 30zł na zakupy w sklepie Scrap Shop (koszty przesyłki pokrywa sklep).

Pozdrawiam serdecznie,
 Dorota - Tenshi 

1 komentarz:

  1. Zgłaszam kartkę-torebkę - wymarzoną torebkę Sandry
    http://bibliotekag6.blogspot.com/2014/03/sodko.html
    Pozdrawiam Iza

    OdpowiedzUsuń